Vyzvednutí elektronické fotky

Tato stránka je určena pro klienty, kteří si zakoupili fotky dětí pořízené v mateřské nebo základní škole.

Budu ráda za Vaši zpětnou vazbu:
přejít na vyplnění dotazníku

(zabere Vám to nejvýše 5 min a vše je anonymní, děkuji moc)K balíčku fotek máte nárok zdarma na fotky v elektronické podobě. V balíčku s tištěnými fotkami jste obdrželi kartičku s kódem, případně QR kód.

Pro okamžité zobrazení/stažení fotky zvolte načtení QR kódu, pokud je k dispozici.
Na QR kód stačí ve většině případů zaostřit přes fotoaparát v chytrém telefonu. Jinak použijte aplikaci pro načtení QR kódu. Načte se vám odkaz, přes který se dostanete k vašim fotkám v elektronické podobě a můžete si je zdarma stáhnout v plné kvalitě.

Pokud nechcete využít QR kód, nebo není pro danou sadu k dispozici, fotky vám zašlu na základě kódu, který je vypsán na kartičce. Budu od vás potřebovat ještě emailovou adresu, na kterou vám zašlu odkaz s fotkami ke stažení. Email není nikam ukládán a nebude využíván k žádným marketingovým účelům.

V případě, že chcete doobjednat tištěné fotky, vyplňte rozměr a já vás budu kontaktovat na email.Odkaz na elektronické fotky neposílám ihned, obdržíte je do 20 dnů od odeslání formuláře.


    Neobdrželi jste kód nebo máte se zadáváním jiný problém? Neobdrželi jste fotky ani po uplynutí uvedeného termínu? Kontaktujte mě!